Vážení rodiče, čeká nás závěrečné vystoupení volnočasových kroužků. Budeme se na vás těšit v úterý 5. 6. 2018 v 17 hodin v městském divadle v Chomutově (vystupující děti nám přiveďte v 16,30 h - děkujeme).

V úterý (5.6.) ráno bude v divadle probíhat generální zkouška - do divadla jdou jen vystupující děti a moderátoři - těm dejte do školy batůžek s pitím, pokrývku hlavy, opalovací krém a případně knihu, nebo karty, nebo malou hru (když budou čekat na svou zkoušku - budou i před divadlem). V tento den se nebudou učit.

Ostatní žáci se budou ve škole učit (učit se budou i kulisáci, "vítací organizátoři" i ti, kteří budou předávat květiny).

Organizace vyučování - v úterý 5. 6. bude vyučování končit:
1. až 4. třída končí v 11,40 h
5. až 9. třída končí ve 12,35 h
Všechny děti dostaly návratky, kdo ji nepřinese podepsanou, zůstane v družině či ve školním klubu po dobu obvyklého vyučování.

Z důvodu přesunu do divadla bude družina končit v 16,30 h. Z důvodu přípravy akademie nebudou moci vychovatelé převádět děti do divadla na odpolední vystoupení. Vyzvedněte prosím své děti z družiny a do divadla je přiveďte sami. Děkujeme za pochopení.

Akademie se bude fotit a nahrávat.

Ještě jedna informace - ke školní jídelně: zítra k obědu nebude čočka, ale budou krůtí medailonky s těstovinami. Zítra ráno (do 8 hodin) ještě můžete dětem oběd přihlásit.

Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se na setkání.
kolektiv školy